ŁKS ŁÓDŹ 1999 - strona nieoficjalna

pon.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE Z ZARZĄDEM AP ŁKS ŁÓDŹ

• autor: zakrzu, 2014-04-15 19:27

W poniedziałek 14 kwietnia odbyło się spotkanie trenerów oraz kierowników wszystkich roczników trenujących w Akademii Piłkarskiej ŁKS ŁÓDŹ z zarządem AP.Zarząd reprezentowali Łukasz Bielawski-prezes,Wiesław Pokrywa-wiceprezes,Tomasz Salski-członek zarządu.Na spotkaniu zostało przedstawionych kilka istotnych kwestii.

1.Od dnia dzisiejszego opiekę medyczną nad wszystkimi trenującymi zawodnikami w AP przejmuje przychodnia Almed mieszcząca się przy ul.Kilińskiego i ul .Tuwima.Wszyscy chłopcy,którym przytrafi się kontuzja zgłaszają to trenerowi.Trener lub osoba odpowiedzialna za kontakt z przychodnia umawia wizytę i powiadamia o terminie.Lekarz,który przejął opieka nad zawodnikami to Marek Drobniewski,masażystą jest Karol Leszczyński.W związku z zaistniała sytuacją następne badania kontrolne,które przypadają w miesiącu sierpniu/wrześniu 2014 robimy już w tej przychodni.Badania są darmowe,przychodzimy tylko z wynikami.
2.Od najbliższego okresu zimowego wszystkie obozy sportowe będą organizowane przez AP.Będą wybrane ośrodki,do których zmiennie wysyłane będą wszystkie grupy trenujące w AP.
3.Od nowego sezonu wszystkie roczniki są zobowiązane do grania w strojach meczowych zakupionych w firmie KEEZA.Sprzedażą sprzętu zajmie się AP.
4.Wszystkie firmy chcące wspierać finansowo dany rocznik w zamian za reklamę będą proszone o kontakt z AP w celu ustalenia szczegółów reklamy i wartości jaka będzie odpowiadała za miejsce do umieszczenia wizerunku danej firmy.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

ŁKS ŁÓDŹ-WIDZEW ŁÓDŹ
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

UKS SMS Łódź - GKS Bełchatów
Warta Sieradz - Mazowia Rawa Mazowiecka